Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Attachments
ar: المرفقات

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Authentication
ar: المصادقة

en: About
ar: حول
