Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Catalog
bg: Каталог

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Authentication
bg: Удостоверяване
