Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: User login
bn: ব্যবহারকারী প্রবেশ

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: About
bn: সম্পর্কে
