Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
