Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Catalog
el: Κατάλογος

en: User login
el: Είσοδος

en: Expiration
el: Λήξη

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: About
el: Περί

en: Base name
el: Όνομα βάσης
