Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca
