Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: About
eu: (r)i buruz
