Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Catalog
fa: کاتالوگ

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Expiration
fa: انقضا

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: About
fa: درباره

en: Base name
fa: نام ساده
