Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Attachments
is: Viðhengi

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: About
is: Um
