Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Catalog
it: Catalogo

en: User login
it: Accesso utente

en: Expiration
it: Scadenza

en: Attachments
it: Allegati

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Authentication
it: Autenticazione

en: About
it: Informazioni

en: Base name
it: Nome di base
