Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз
