Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: About
km: អំពី
