Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: About
ku: دەربارە
