Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Catalog
lv: Katalogs

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: About
lv: Par
