Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Language
no: Språk

en: Search
no: Søk

en: Catalog
no: Katalog

en: User login
no: Pålogging

en: Expiration
no: Utløpsdato

en: Attachments
no: Vedlegg

en: English
no: Engelsk

en: French
no: Fransk

en: Authentication
no: Autentisering

en: About
no: Om

en: Base name
no: Basenavn
