Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Catalog
nl: Catalogus

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Product name
nl: Productnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: About
nl: Over

en: Base name
nl: Basisnaam
