Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Catalog
nn: Katalog

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk
