Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ
