Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Authentication
ps: تصدیق

en: About
ps: په اړه
