Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Search
ru: Поиск

en: Catalog
ru: Каталог

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Attachments
ru: Вложения

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Product name
ru: Название товара

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: About
ru: Информация

en: Base name
ru: Основное имя
