Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Catalog
sk: Katalóg

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Attachments
sk: Prílohy

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Authentication
sk: Overenie

en: About
sk: Informácie o

en: Base name
sk: Základný názov
