Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: User login
sl: Prijava

en: Attachments
sl: Priponke

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: About
sl: O modulu
