Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: About
sq: Informacione
