Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски
