Eudonet CRM Client API (1.1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Search
tr: Ara

en: Catalog
tr: Katalog

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Expiration
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Attachments
tr: Ekler

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: About
tr: Hakkında
