Eulerian (1.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Value
fa: مقدار

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Statistics
fa: آمار

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Domain
fa: دامنه

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-enabled">فعال</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP
