Eulerian (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
