Eulerian (1.0.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Value
te: విలువ

en: Actions
te: చర్యలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
te: @module (<span class="admin-enabled">చేతనంగావుంది</span>)
