Eulerian (1.0.1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Value
el: Αξία

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
el: @module (<span class="admin-enabled">ενεργοποιημένο</span>)

en: Add tracking to specific pages
el: Να προστίθεται παρακολούθηση σε συγκεκριμένες σελίδες

en: Track translation sets as one unit
el: Παρακολούθηση των συνόλων μεταφράσεων ως μια μονάδα

en: Track internal search
el: Παρακολούθηση της εσωτερικής αναζήτησης

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
el: Στις σελίδες στις οποίες ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (για προγραμματιστές PHP μόνο)

en: Pages or PHP code
el: Σελίδες ή κώδικας PHP

en: Custom variables
el: Προσαρμοσμένες μεταβλητές

en: The custom variable name.
el: Το όνομα της προσαρμοσμένης μεταβλητής.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
el: Το %element-title χρησιμοποιεί τα παρακάτω απαγορευμένα σύμβολα αντικατάστασης με αναγνωριστικές προσωπικές πληροφορίες: @invalid-tokens.

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο

en: Custom variable name #@slot
el: Προσαρμοσμένο όνομα μεταβλητής #@slot

en: Custom variable value #@slot
el: Προσαρμοσμένη τιμή μεταβλητής #@slot

en: Use PHP for tracking visibility
el: Χρήση της PHP για την παρακολούθηση της ορατότητας

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
el: Εισάγετε κώδικα PHP στο πεδίο για τη ρύθμιση ορατότητας της παρακολούθησης.

en: If checked, internal search keywords are tracked.
el: Αν είναι ενεργοποιημένο, θα παρακολουθούνται οι λέξεις κλειδιά για την αναζήτηση εσωτερικά.
