Eulerian (1.0.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Value
et: Väärtus

en: Actions
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Domain
et: Domeen

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: Requires: @module-list
et: Nõuab mooduleid: @module-list
