Eulerian (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Value
he: ערך

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Domain
he: דומיין

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Track translation sets as one unit
he: עקוב אחר ערכות תרגום כיחידה אחת

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP
