Eulerian (1.0.1) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Value
hu: Érték

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Facets
hu: Finomítók

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hu: @module (<span class="admin-enabled">engedélyezett</span>)

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: Track translation sets as one unit
hu: A fordítási egységek közös követése

en: Track internal search
hu: Belső keresés követése

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: Custom variables
hu: Egyéni változók

en: The custom variable name.
hu: Az egyéni változó neve.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
hu: Az egyéni változó (%element-title) a következő nem engedélyezett vezérjeleket tartalmazza (a felhasználó azonosítására alkalmas információk miatt): @invalid-tokens.

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Custom variable name #@slot
hu: Egyéni változó név #@slot

en: Custom variable value #@slot
hu: Egyéni változó érték #@slot

en: Use PHP for tracking visibility
hu: PHP használata a követőkód láthatóságának feltételeként

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
hu: PHP-kód beírása a mezőbe a láthatósági beállítások követéséhez.

en: If checked, internal search keywords are tracked.
hu: A webhely beépített keresőjének megadott kulcsszavak mérése.

en: Track User ID
hu: Felhasználó-azonosító (UID) követése

en: Pages by their paths
hu: Oldalak az útvonalaik szerint

en: Path "@page" not prefixed with slash.
hu: „@page” útvonal elején nincs per jel.

en: Requires: @module-list
hu: Bekapcsolása ezeket a modulokat igényli: @module-list

en: @module (<span class="admin-missing">disabled</span>)
hu: @module modul (<span class="admin-missing">letiltva</span>)

en: Track content in colorbox modal dialogs
hu: Popup rétegek mérése

en: Enable to track the content shown in colorbox modal windows.
hu: A popup rétegeken (például colorbox vagy lightbox) lévő tartalmak mérésének engedélyezése.

en: Search keys
hu: Keresőszavak
