Eulerian (1.0.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Value
jv: Biji

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
jv: @module (<span class="admin-enabled">urip</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP
