Eulerian (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Domain
lt: Domenas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas
