Eulerian (1.0.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Value
th: ค่า

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Statistics
th: สถิติ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Domain
th: โดเมน

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
th: @module (<span class="admin-enabled">เปิดใช้งานแล้ว</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
th: หน้าใดๆ ที่คำสั่ง PHP นี้ส่งค่า <code>TRUE</code> กลับมา (ผู้เชี่ยวชาญเท่านั้น)

en: Pages or PHP code
th: หน้าใดๆ หรือ คำสั่ง PHP
