Eulerian (1.0.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Value
af: Waarde

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Statistics
af: Statistieke

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
