Eulerian (1.0.2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Value
ku: نرخ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Visibility
ku: بینایی

en: Domain
ku: دۆمەین

en: About
ku: دەربارە

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-enabled">چالاکە</span>)

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
