Eulerian (1.0.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Value
mn: Утга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Domain
mn: Домэйн
