Eulerian (1.0.2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Value
ru: Значение

en: Actions
ru: Действия

en: Remove
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Statistics
ru: Статистика

en: Visibility
ru: Видимость

en: Domain
ru: Домен

en: Facets
ru: Фасеты

en: Not configured
ru: Не настроено

en: About
ru: Информация

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ru: @module (<span class="admin-enabled">включён</span>)

en: Add tracking to specific pages
ru: Добавить отслеживание для отдельных страниц

en: Track translation sets as one unit
ru: Отслеживание наборов переводов как единого целого

en: Track internal search
ru: Отслеживать внутренний поиск

en: Status code
ru: Код состояния

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ru: Страницы, на которых данный PHP-код возвращает <code>TRUE</code> (только для опытных пользователей)

en: Pages or PHP code
ru: Страницы или PHP-код

en: Custom variables
ru: Пользовательские переменные

en: The custom variable name.
ru: Имя пользовательской переменной.

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка

en: Requires: @module-list
ru: Требует: @module-list
