Eulerian (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Value
si: අගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම
