Eulerian (1.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)
