Eulerian (1.0.3) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Value
be: Значэнне

en: Actions
be: Дзеянні

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Domain
be: Дамен

en: About
be: Аб

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
be: @module (<span class="admin-enabled">уключаны</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
be: Старонкі на які гэты PHP код вяртае <code>TRUE</code> (толькі для экспертаў)

en: Pages or PHP code
be: Старонкі або PHP код
