Eulerian (1.0.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Value
lv: Vērtība

en: Actions
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Domain
lv: Domēns

en: Facets
lv: Faseti

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: About
lv: Par

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods
