Eulerian (1.0.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-enabled">aktivert</span>)
