Eulerian (1.0.3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ
