Eulerian (1.0.3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Value
tr: Değer

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: About
tr: Hakkında

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
tr: @module (<span class="admin-enabled">etkin</span>)

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Track internal search
tr: İç aramaları takip et

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
tr: PHP kodunun <code>DOĞRU</code> döndürdüğü sayfalar (uzman kullanıcılar için)

en: Pages or PHP code
tr: Sayfalar veya PHP kodu

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
