Eulerian (1.0.4) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Domain
ast: Dominiu
