Eulerian (1.0.4) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Value
da: Værdi

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Visibility
da: Synlighed

en: Domain
da: Domæne

en: Facets
da: Facetter

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: About
da: Om

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
da: @module (<span class="admin-enabled">aktiveret</span>)

en: Add tracking to specific pages
da: Tilføj sporing til specifikke sider

en: Track translation sets as one unit
da: Spor oversættelsessamlinger som én enhed

en: Track internal search
da: Spor intern søgning

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
da: Sider hvor denne PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (kun for eksperter)

en: Pages or PHP code
da: Sider eller PHP-kode

en: Custom variables
da: Brugerdefinerede variable

en: The custom variable name.
da: Den brugerdefinerede variabels navn.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
da: %element-title bruger følgende forbudte tokens med personlig identificérbar information: @invalid-tokens.

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider

en: Custom variable name #@slot
da: Brugerdefineret variabelnavn #@slot

en: Custom variable value #@slot
da: Brugerdefineret variabelværdi #@slot

en: Use PHP for tracking visibility
da: Brug PHP til synlighed af sporing

en: Pages by their paths
da: Sider efter stier

en: Requires: @module-list
da: Kræver: @module-list
