Eulerian (1.0.4) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: About
gu: વિશે
