Eulerian (1.0.4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Value
hi: मान

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: About
hi: के बारे में

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
hi: @module (<span class="admin-enabled">सक्षम</span>)
